29 października 2013

new clothes

Cześć :)
A więc wymyślałam takie coś, że zawsze pod koniec miesiąca będę dodawała post z moimi ''nowinkami'', tak zwani ulubieńcy miesiąca połączeni z haul'ami. Będą to raczej ciuchy bo kosmetyki rzadziej kupuje. Tylko pytanie czy chcecie takie coś i ewentualnie podsuwajcie mi pomysły na posty. W szkole jak w szkole mnóstwo nauki, ale też dużo śmiechu.

Moje nowe nabytki:
torebka al'a chanelka-sh
bluza z nadrukiem-River Island/sh
turkusowa koszula - New Look | sukienka z kołnierzykiem w panterkę - New Look/sh | t-shirt - New Look

12 października 2013

day with my friend

W szkole same kartkówki i sprawdziany. Dopiero 2 miesiąc nauki a ja już miałam z 3 sprawdziany i milion kartkówek.

Dzisiaj pojechałam z Majką do Piły. Na film musiałyśmy czekać 4 godziny bo na wcześniejsze seanse nie było miejsc. I tak miałyśmy szczęście bo Pani która stała przed nami oddała 2 bilety. W KFC niekończące się kolejki, po prostu MASAKRA. Ale nie ma co narzekać, było fajnie. Zwłaszcza w autobusie. W Reserved kupiłam sobie białą bluzkę i to tyle z moich ''zakupów''

10 października 2013

small big change

Na początek - wiem, że długo nie pisałam ale nie byłam jeszcze gotowa na prowadzenie bloga. Od teraz, mam nadzieję, to się zmieni.
W swoim wyglądzie najbardziej lubiłam włosy. Długie, blond fale sięgały do połowy pleców. Niestety kilka tygodni temu zaczęły mi strasznie wypadać, końcówki rozdwojone, jednym słowem tragedia. Zdecydowałam się na bardziej radykalny krok niż podcięcie samych końcówek, postanowiłam ściąć je do ramion. Nie byłam do końca przekonana. Do fryzjera poszłam pozytywnie nastawiona. Paolo okazał się profesjonalistą i zrobił dokładnie tak jak chciałam.
Po


Z efektu jestem zadowolona, jednak zawszę będę kochać długie włosy.