31 marca 2014

hello monday

Widzę, że ostatnio nie tylko ja mam problem z zebraniem się do napisania posta czy bloggowania. Pomysłów, co prawda mam kilka, najgorsze to usiąść i zacząć pisać. Zdjęcia kompletnie mi nie wychodzą, a to w końcu (przynajmniej dla mnie) ważna część bloga. Może jestem niefotogeniczna.? Też macie chwilowy zastój w pisaniu.?Tak czy siak, mamy poniedziałek który zazwyczaj kojarzy mi się z męczarnią zaczynającego się tygodnia, szkołą, pracami domowymi i tak w kółko. Denerwuje mnie ta codzienna rutyna: wstać, zjeść, szkoła, dom, spać - ale co mogłabym zmienić w swoim życiu.? Iść do szkoły muszę, tak samo z resztą. Nie mam czasu na inne zajęcia. Pozostało nam czekać do wakacji, których nie mogę się doczekać, zwłaszcza, że mam na nie konkretne plany. :)

Dzisiaj tak jak i jutro oraz w środę mam rekolekcje wielkopostne. Wróciłam do domu dopiero po 3 godzinach, gdyż byłam na rekolekcjach dla liceum i gimnazjum bo śpiewam w scholi. Przyznam, że było trochę nudno słuchać 2 razy tego samego. Jutro mam matematykę, niestety mojej pani nie było 2 tygodnie i musimy nadrobić, a w czwartek występ w szkole na dniu otwartym. Jedynym pocieszeniem jest to, że jutro mamy już kwiecień. Będzie coraz cieplej i przyjemniej na dworze. Wreszcie będzie można powrócić do życia.!(jedyne kwiaty, które cieszą moje oczy)

17 marca 2014

my passions

Dzisiejszy post będzie o mnie, a mianowicie o moich zainteresowaniach i pasji. Na początek napiszę, że interesuję się wszystkim co popadnie, i mój zapał do tego znika tak szybko jak się pojawił. Dotychczas chciałam nauczyć się tańczyć, śpiewać, grać na pianinie, gotować, jeździć na łyżwach i wiele, wiele innych.
(nie wiem dlaczego patrzę się w bok, mój aparat mnie przeraża)

Żadna z tych ''pasji'' nie sprawiła abym została z nią na dłużej. Nie wiem czym jest to spowodowane, może nie lubię przywiązywać się tylko do jednej rzeczy? Nie można równocześnie pięknie śpiewać i świetnie tańczyć, ale każdy z nas dąży do doskonałości. Myślę, że na tym polega pasja i to ona sprawia, że czujemy się spełnieni czy idealni dla samych siebie. Mam nadzieję, że rozwinę się w jakimś kierunku, a wtedy wszystko stanie się lepsze. A wy, jakie macie pasje?