29 czerwca 2015

back

Jak miło znowu włączyć bloggera i kliknąć "nowy post" - już się od tego odzwyczaiłam. Przepraszam że odeszłam tak bez słowa, ale uważam że post o tym jak mi przykro że muszę zawiesić bloga był niepotrzebny. Wiedziałam, że wrócę tu prędzej czy później, nadeszła właściwa chwila i jestem z powrotem - dla was ❤ Nie wiem jeszcze jak to wszystko będzie funkcjonować, mam nadzieję, że szybko uporam się z wątpliwościami.

Jeśli jeszcze nie zauważyliście, zmieniłam nazwę bloga na martynawankiewicz. Od dawna zastanawiałam się żeby pisać pod swoim nazwiskiem, bo o dodatkach nastolatki (moja stara nazwa) tu nic nie było haha. Nie macie mi tego za złe? Wygląd strony też uległ małej zmianie, czego możecie się często spodziewać, bo uwielbiam eksperymentować z kodami CSS. Nuda na blogu absolutnie zabroniona!
Teraz, w wakacje, całkowicie oddam się blogowi i zajmę się nim na poważnie - skoro już wracam to z podwójną siłą! Nie będę narzekać na brak zdjęć, a nawet lepiej - w ogóle nie będę narzekać! Obiecuję, że będę się starać z całych sił, żebyśmy wszyscy byli zadowoleni.
Do zobaczenia w kolejnym poście! Dzięki że jesteście :)